O zaletach barów interaktywnych

Organizacja różnego rodzaju eventów wcale nie jest łatwym zadaniem. Jeżeli natomiast chcemy, aby dane wydarzenie zrobiło wrażenie na klientach, głęboko zapadając w ich pamięć, okazuje się to jeszcze trudniejsze. Dlatego organizując spotkanie, konferencje naukową, sympozjum, szkolenie, prezentację nowego produktu albo imprezę firmową, warto skorzystać z możliwości, jakie dają nam nowoczesne technologie, a są one dzisiaj ogromne. Innowacyjnych rozwiązań interaktywnych i audiowizualnych jest obecnie całe mnóstwo. Przedstawiamy przykład jednego z nich.

Interaktywny bar to ukłon w stronę wszystkich zafascynowanych nowymi technologiami. Dzięki zaawansowanemu systemowi na płaskiej poziomej powierzchni wyświetlane są interaktywne treści. Oczywiście wszystkie w doskonałej jakości, która po pierwsze przyciąga klienta, a po drugie zaś pozwala go zatrzymać na dłuższy czas. Tego rodzaju system również podstawa funkcjonowania interaktywnych ścianek. Co daje nam takie rozwiązanie? Przede wszystkim możliwość interakcji odwiedzających z treścią wyświetlającą się na blacie. Dodatkową atrakcją, ułatwieniem, a zarazem źródłem interakcji jest rozpoznawanie przez blat multidotyku.

Dzięki wykorzystaniu interaktywnego baru każdy event zmienia zupełnie swoje oblicze. Mamy bowiem możliwość tworzenia rozmaitych scenariuszy (liczba mnoga jest tu użyta nieprzypadkowo), co więcej nie dla jednego, ale kilku użytkowników jednocześnie. Dzięki temu każdy gość lub klient, zyskuje poczucie, że to on znajduje się w centrum zainteresowania, że jest traktowany w sposób indywidualny, a nie jako element tłumu.

Zalety barów interaktywnych można długo wymieniać. Skoncentrujmy się jednak na najważniejszych. Pierwszą z nich jest z całą pewnością elastyczność. Za pomocą tego narzędzia tworzenie dowolnych multimedialnych prezentacji i scenariuszy staje się niezwykle proste. Dzięki systemowi rozpoznawania przedmiotów TAG możemy w prezentacji czy scenariuszu wykorzystać promowane obiekty. Dodatkowym plusem jest wykorzystywanie przez bar technologii Blutooth i email. Przygotowanie imprezy, bez względu na jej rodzaj czy tematykę z taką pomocą przebiega dużo szybciej i sprawniej.

Bar prezentuje wyjątkowo efektownie. Jest to wynik zarówno eleganckiego i wyrafinowanego designu, jak i zastosowania najnowocześniejszych technologii. Z pewnością przyciągnie wielu zainteresowanych. Można umieścić go w centralnym miejscu i wykorzystać z powodzeniem do prezentacji produktów. Mimo użycia zaawansowanych technologii wcale nie nastręcza trudności związanych z instalacją czy konfiguracją. Co istotne, jest również bardzo łatwy w transporcie oraz utrzymaniu w czystości.

Wszystkie wymienione zalety z pewnością wystarczą, aby nazwać ten bar urządzeniem XXI wieku. Jednak istnieje jeszcze jedna, najważniejsza chyba, zaleta prezentowanego rozwiązania. Zostało ono stworzone z myślą o konkretnych potrzebach klientów. I doskonale wywiązuje się ze swoich zadań. Z pewnością nie jest jedynie nowoczesnym gadżetem, który świetnie wygląda.